Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.

strona główna


12 cze
2020

Zapraszamy w piątek

Oczywiście w piątek nasze targowisko jest otwarte. Czekamy na Was dziś i w sobotę.

Nie trzeba wymyślnych dań, żeby zachwycić się polskim jedzeniem - przekonują szefowie kuchni. Kupując na przykład owoce czy warzywa od lokalnego rolnika, nie tylko jemy smacznie i zdrowo, ale też wspieramy rodzimą gospodarkę.

Kupowanie polskiej żywności jest nie tylko korzystne dla konsumentów - bo jedzą produkty zdrowe i świeże, ale i dla krajowej gospodarki. To z jednej strony wsparcie dla rolników i producentów żywności, z drugiej - realne pieniądze, które wpływają do budżetu państwa.

Najłatwiej do owoców, warzyw czy swojskiego nabiału od lokalnych producentów i rolników dotrzeć na targowiskach. Dlatego #WspierajLokalnyBiznesKupujnaJerzego

czytaj więcej


10 cze
2020

#WspierajLokalnyBiznesKupujnaJerzego

Stałym bywalcem ryneczku przy Jerzego jest pan Marian.
- Tylko tu kupuję. W sklepach są warzywa nie wiadomo skąd, z całego świata, a polskie najlepsze i najsmaczniejsze – powiedział.
Pana Mariana spotkaliśmy przy straganie z wyrobami cukierniczymi.
Lubię słodycze. Takie muffinki, jak tu można kupić, nie ma nigdzie – twierdzi.
Podzielamy opinię pana Mariana, bo #WspierajLokalnyBiznesKupujnaJerzego

czytaj więcej


06 cze
2020

Skaczemy bez maseczki

Już o 9.00 otwarcie Jump Gorzów. Dziś aż do 22.00!

Uspokajamy; zasłanianie ust i nosa obowiązuje na tzw. przestrzeniach wspólnych, czyli u nas - na korytarzu.

Nikt nie wymaga maseczki w basenie, w saunie, a w naszym przypadku - na trampolinie, podczas skakania.

A w gorzowskim Parku Rozrywki odległości między skaczącymi są większe, jak dwa metry, czyli jest mega bezpiecznie.

Do zobaczenia i udanej zabawy!!!

czytaj więcej


05 cze
2020

Znów można skakać

W najbliższą sobotę (6 czerwca), najszybciej jak tylko to było możliwe, swoją działalność wznawia Rodzinny park rozrywki Fun Jump Gorzów. Godziny otwarcia pozostały bez zmian; przez cały tydzień od dziewiątej rano do dziewiątej wieczór, w soboty godzinę dłużej.

Ponieważ nadal obowiązuje zasłanianie nosa i usta w zamkniętych przestrzeniach w miejscach publicznych, odwiedzający Fun Jump otrzymają gratis maseczkę.

Zabawa tam będzie całkowicie bezpieczna; wprowadzono wszystkie przepisy dotyczące funkcjonowania parków rozrywki podczas pandemii. Gorzowski park będzie codziennie zdezynfekowany. Nie rzadziej niż co godzinę dezynfekowane będą toalety, blaty, klamki, poręcze, uchwyty, kołowrotki i inne, często dotykane, powierzchnie.

Fun Jump Gorzów znajduje się na powierzchni 3 tysięcy metrów kwadratowych – znajdziemy w nim przede wszystkim park trampolin, który składa się z kilku stref: areny głównej, strefy gąbek, koszykówki, akrobacji oraz strefy zbijaka. Oprócz tego jest Laser Tag, czyli laserowy paintball, laserowa strzelnica i laserowy labirynt. A także pierwszy w Polsce park linowy pod dachem.

Dodatkową atrakcją w sąsiedztwie jest papugarnia. Natomiast jeżeli ktoś zgłodnieje po dniu pełnym wrażeń, będzie mógł wstąpić do Dream Burgera.

Park znajduje się przy ulicy Targowej, w hali należącej do Gorzowskiego Rynku Hurtowego.

czytaj więcej