Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.

strona główna


16 mar
2020

Targowisko otwarte

Szanowni Państwo,

targowisko przy Jerzego, z uwagi na to, że jest miejscem wymiany handlowej produktów rolno - spożywczych, pozostaje na tę chwilę otwarte.

W przypadku zmian będziemy informować.

czytaj więcej


14 mar
2020

Ograniczenia w hali targowej nr 2

 

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemiologicznego od soboty do odwołania hala targowa nr 2 (ul. Targowa 11) funkcjonować będzie w ograniczonym formacie.  

Przepraszamy, liczymy na Państwa wyrozumiałość.

czytaj więcej


13 mar
2020

Kontakt z nami tylko telefonicznie i mailowo

Nawiązując do zaleceń organów administracji państwowej oraz władz Gorzowa, związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, uprzejmie prosimy o kontaktowanie się z pracownikami administracji Gorzowskiego Rynku Hurtowego w okresie od 16 do 25 marca tylko za pośrednictwem telefonu 95 720 60 28 oraz poczty elektronicznej: grh@grh.pl

czytaj więcej


11 mar
2020

Szafing będzie, ale w innym terminie

W trosce o bezpieczeństwo i najwyższą jakość planowanych imprez wydarzenie Szafing – czyli wietrzenie szaf, zaplanowane na sobotę 21 marca br., przekładamy na inny termin.

Decyzja organizatorów jest związana z bieżącą sytuacją epidemiologiczną w kraju. Została wydana, aby umożliwić jak największy udział zainteresowanych. O nowej dacie jak najszybciej powiadomimy w osobnym komunikacie.

 

21 marca w godzinach 10-14 na parkingu GRH (ul. Targowa 9) miał odbyć się "szafing na targu" - ekologiczna wymiana / sprzedaż za symboliczne kwoty: ubrań, butów, torebek, a także spotkanie towarzyskie, podczas którego można upolować nowe lub używane rzeczy, jednocześnie pozbywając się tych, w których już się nie chodzi i których już się nie używa... i to za darmo.

czytaj więcej


10 mar
2020

Szafing na targu, czyli wietrzenie szaf!

21 marca w godzinach 10-14 na parkingu GRH (ul. Targowa 9) odbędzie się szafing na targu - ekologiczna wymiana / sprzedaż za symboliczne kwoty: ubrań, butów, torebek, a także spotkanie towarzyskie, podczas którego można upolować nowe lub używane rzeczy, jednocześnie pozbywając się tych, w których już się nie chodzi i których już się nie używa... i to za darmo.

 

Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail grh@grh.pl  lub tel.  957206028

Poniżej regulamin i karta zgłoszeniowa.

czytaj więcej