Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.

strona główna


24 cze
2020

Domowe przetwory bez substancji żelujących

Czy w sklepach i supermarketach znajdziemy przetwory bez szkodliwych substancji dla naszego organizmu? Być może tak, ale czy nie lepiej zrobić domowe przetwory bez substancji żelujących i zagęszczających? Wówczas wiemy, co znajduje się w każdym słoiczku. Dowiedz się, jak przygotować smaczne i zdrowe domowe przetwory.

 

 

czytaj więcej


22 cze
2020

#WspierajLokalnyBiznesKupujnaJerzego

Rynek przy Jerzego to miejsce, gdzie kupisz zdrowe warzywa i świeże owoce od lokalnych dostawców.

- Dbamy o to, by dostarczać klientom nie tylko wyjątkowego smaku, ale też radości z przygotowywania posiłków. Nasze owoce i warzywa są cenione nie tylko przez miłośników zdrowego stylu życia, ale też przez całe rodziny – powiedziała Wanda Wójcik.

- Polecam bób, który już się pojawił – dodała.

Zamiast kupować produkty z importu, lepiej wybierać te sezonowe, naszej produkcji. Przede wszystkim są świeże, bo nie musiały jechać setek kilometrów, są dopiero co zebrane. Warto też pamiętać, że owoce przywożone z innych stron świata zbierane są przed terminem i dojrzewają dopiero podczas transportu, albo dzięki chemicznym dodatkom - przypomina pani Wanda.

Dlatego #WspierajLokalnyBiznesKupujnaJerzego

czytaj więcej


19 cze
2020

#WspierajLokalnyBiznesKupujnaJerzego

Drzewka owocowe najlepiej sadzić jesienią. Można też wiosną. Koronawirus skomplikował sytuację; nie odbyły się targi, jak na przykład w Gliśnie, gdzie można było przebierać wśród ofert doświadczonych hodowców. Ale od czego jest ryneczek przy Jerzego?

- Zapraszamy na nasze stoisko; jesteśmy producentem drzew owocowych, oferujemy ponad 120 gatunków. Produkujemy odmiany, które znajdują się w Rejestrze Krajowym, czyli są sprawdzone i zalecane w naszych warunkach klimatycznych i glebowych – zachęca Jadwiga Hanzel.

- Należy kupować jak najwięcej odmian o różnym terminie dojrzewania owoców, ważne jest również to, że dobrze dobrane odmiany będą się wzajemnie zapylać – dodała.

Pani Jadwiga przypomina: kupujemy sadzonki drzew wyhodowanych w naszej okolicy, bo wtedy jest największa szansa, że się przyjmą i dadzą dużo owoców.

Dlatego #WspierajLokalnyBiznesKupujnaJerzego

czytaj więcej


17 cze
2020

Słodkie smaki czerwca

Sezon na czereśnie czas zacząć. Nie ma nic lepszego niż soczyste, pachnące słońcem czereśnie prosto z drzewa. Owoce te rewelacyjnie smakują też w domowych wypiekach, dlatego mamy dla Was przepisy na dwa szybkie ciasta, które umilą każdy podwieczorek.

czytaj więcej


15 cze
2020

#WspierajLokalnyBiznesKupujnaJerzego

Na stoisku z nabiałem na rynku na Jerzego na klientów czeka pani Edyta Jędrzejczak.

- Zapraszam, jeszcze ciepłe, prosto z Krasowca - zachęca z uśmiechem.

Większość osób to nasi stali klienci, którzy wiedzą, że nasze jajka są dobre i świeże - podkreśla.

– Świeższe od tych ze sklepu, bo u nas jajko nie leży kilkanaście dni na półce - dodała.

Większość klientów w czasie zakupów kieruje się głównie ceną. Rzadziej zdarzają się tacy, którzy zwracają uwagę jedynie na jakość. – A najlepiej, aby produkt był jednocześnie najwyższej jakości i najtańszy. Ale tak się nie da - powiedziała pani Edyta. 

Dlatego #WspierajLokalnyBiznesKupujnaJerzego

czytaj więcej