Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.

strona główna


05 cze
2020

Znów można skakać

W najbliższą sobotę (6 czerwca), najszybciej jak tylko to było możliwe, swoją działalność wznawia Rodzinny park rozrywki Fun Jump Gorzów. Godziny otwarcia pozostały bez zmian; przez cały tydzień od dziewiątej rano do dziewiątej wieczór, w soboty godzinę dłużej.

Ponieważ nadal obowiązuje zasłanianie nosa i usta w zamkniętych przestrzeniach w miejscach publicznych, odwiedzający Fun Jump otrzymają gratis maseczkę.

Zabawa tam będzie całkowicie bezpieczna; wprowadzono wszystkie przepisy dotyczące funkcjonowania parków rozrywki podczas pandemii. Gorzowski park będzie codziennie zdezynfekowany. Nie rzadziej niż co godzinę dezynfekowane będą toalety, blaty, klamki, poręcze, uchwyty, kołowrotki i inne, często dotykane, powierzchnie.

Fun Jump Gorzów znajduje się na powierzchni 3 tysięcy metrów kwadratowych – znajdziemy w nim przede wszystkim park trampolin, który składa się z kilku stref: areny głównej, strefy gąbek, koszykówki, akrobacji oraz strefy zbijaka. Oprócz tego jest Laser Tag, czyli laserowy paintball, laserowa strzelnica i laserowy labirynt. A także pierwszy w Polsce park linowy pod dachem.

Dodatkową atrakcją w sąsiedztwie jest papugarnia. Natomiast jeżeli ktoś zgłodnieje po dniu pełnym wrażeń, będzie mógł wstąpić do Dream Burgera.

Park znajduje się przy ulicy Targowej, w hali należącej do Gorzowskiego Rynku Hurtowego.

czytaj więcej


03 cze
2020

#WspierajLokalnyBiznesKupujnaJerzego

- Wielu klientów, widząc plakat na moim straganie, mówi, że popiera  kampanię Wspieraj Lokalny Biznes Kupuj na Jerzego – powiedział w środę Ireneusz Hajduk.

- Powtarzają, że bardzo dobrze, że istnieje rynek, gdzie mogą kupić żywność bezpośrednio od producenta – dodał.

- Sprzedaję żywność miejscową, lokalną. Wielu klientów jest u mnie wielokrotnie; wiedzą, że na ryneczku towar jest sprawdzony i dobry – podkreślił pan Ireneusz.

czytaj więcej


30 maj
2020

Nadal zasłaniamy usta i nos

Przypominamy, iż na terenie targowiska Gorzowskiego Rynku Hurtowego – decyzją rządu RP - nadal jest obowiązek zasłaniania nosa i ust.

Klienci muszą też utrzymywać między sobą bezpieczną odległość.

Od soboty nie obowiązuje już przepis określający limit osób korzystających z jednego straganu / punktu sprzedaży.

czytaj więcej


29 maj
2020

#WspierajLokalnyBiznesKupujnaJerzego

Nasza kampania Wspieraj Lokalny Biznes Kupuj na Jerzego nadal trwa.

- Cieszę się, że Gorzowski Rynek Hurtowy podjął taką inicjatywę, że wspiera lokalnych przedsiębiorców i lokalnych rolników. Bardzo tego potrzebujemy – powiedział Ryszard Stolarski z pawilonu nr 7 na ryneczku przy Jerzego.

- Duże, międzynarodowe firmy mogą sobie pozwolić na wielkie reklamy. Ale my się bronimy jakością. I dajemy pracę swoim – podkreślił.

Żyjemy w czasach kryzysu, zbliżającej się suszy. - Każdy z nas może pomóc – wydając, swoje pieniądze na towary i usługi oferowane przez ludzi i firmy z naszego regionu – ludzi, którzy żyją w naszym sąsiedztwie od lat; firmy, w których pracujemy my sami lub nasi krewni, znajomi – zaapelował Ryszard Stolarski.

czytaj więcej