Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.

strona główna


01 kwi
2020

Pierwsze nowalijki

W marcu w sprzedaży pojawiają się nowalijki - pierwsze młode warzywa, które po długiej zimie kuszą smakiem i kolorami. Jak je kupować, na co uważać - oto nasz poradnik.

 

 

czytaj więcej


25 mar
2020

Rynek singapurski czeka

W związku z zakłóceniami w łańcuchach dostaw podstawowych produktów spożywczych i innych produktów pierwszej potrzeby, dodatkowych źródeł dostaw pilnie poszukuje ... Singapur. Może to okazja dla Was do wejścia na rynek singapurski?!?

Szczegółowe informacje: https://tiny.pl/tz8c7

 

czytaj więcej


25 mar
2020

Ryneczek przy Jerzego pozostaje otwarty

Miejski sztab kryzysowy po zapoznaniu się z opinią zarządu Gorzowskiego Rynku Hurtowego i wizji lokalnej wyraził zgodę na dalsze funkcjonowanie rynku przy ulicy Jerzego.

Zgoda jest ważna przez najbliższe siedem dni. Jej przedłużenie lub natychmiastowe cofnięcie będzie uzależnione od sytuacji epidemicznej w kraju, a zwłaszcza od przestrzegania na targowisku wszystkich zasad i zakazów, zapewniających bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców i handlowców.

W środę frekwencja na Jerzego była niewielka; większość handlowców i klientów poważnie podeszła do zakazu opuszczania domu.

Przedmiotem działalności GRH jest prowadzenie i zarządzanie rynkiem hurtowym – dostępnym 6 razy w tygodniu (w godzinach od 2.00 – 7.00), a także detalicznym funkcjonującym w poniedziałki, środy, piątki i soboty (w godzinach 7.00 – 13.00), a także zarządzanie i administrowanie targowiskami miejskimi.

Łącznie na terenach i obiektach GRH S.A. działalność prowadzi około 300 podmiotów gospodarczych zajmujących się handlem, importem, produkcją oraz usługami. Targowisko przez dziesięciolecia dopracowało się dużej rozpoznawalności, dzięki wieloletniej tradycji w świadomości gorzowian pozostaje jako „rynek przy Jerzego”. Każdego roku odwiedza go kilkadziesiąt tysięcy klientów indywidualnych oraz hurtowych, przybywając w dni targowe nie tylko z Gorzowa Wielkopolskiego i okolicy, ale także regionu całej północnej części województwa lubuskiego, jak i południowej części województwa zachodniopomorskiego.

czytaj więcej