Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.

strona główna


04 cze
2024

Najsmaczniejsza impreza w mieście

W tę niedzielę na zachodniej części nadwarciańskiego bulwaru odbyła się „najsmaczniejsza" impreza w mieście; festiwal kulinarny „Polska od kuchni", który zakończył się koncertem „Miłego Pana".

„Polska od Kuchni" to wydarzenie promujące zdrową żywność i polskie marki spożywcze. W Gorzowie jest organizowane przez Miasto, Gorzowski Rynek Hurtowy, gorzowski „gastronomik" i Agencję Krysiak Polska. Gorzów już po raz trzeci rozbrzmiewał smakami i aromatami polskiej kuchni. Na bulwarze i na scenie plenerowej odbyły się pokazy kulinarne, degustacje oraz panele dyskusyjne o tematyce żywieniowej.

czytaj więcej


11 kwi
2024

Prezes Zarządu GRH S.A. wiceprzewodniczącą Rady Stowarzyszenia Polskie Rynki Hurtowe

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Polskie Rynki Hurtowe powołało Agata Dusińska Prezesa Zarządu GRH S.A. na wiceprzewodniczącą Rady Stowarzyszenia Polskie Rynki Hurtowe.

Serdecznie dziękuję za docenienie mojej pracy jako członka rady SPRH i powołanie na kolejną kadencję jako wiceprzewodniczącą. Przed nami kolejne lata dobrej współpracy! - powiedziała Agata Dusińska.

czytaj więcej


04 kwi
2024

Jak smakuje wolność - kulinarne święto w Gorzowie

Festiwal Polska od kuchni znów zawita do Gorzowa. Ubiegłoroczna edycja, zakończona największym niedzielnym obiadem, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Podobnie powinno być w tym roku. Właśnie poznaliśmy termin tegorocznego wydarzenia.

Festiwal Polska od kuchni w tym roku zawita do Gorzowa 2 czerwca. Razem z festiwalem pojawi się pyszne jedzenie, sławni kucharze, Festiwal szerzy dziedzictwo kulinarne, promuje zdrowy styl życia, ekologię oraz polską kulturę i tradycję.

Jest nam niezmiernie miło być gospodarzem festiwalu już po raz trzeci – poinformowała Agata Dusińska, prezes GRH.  Mieszkańców czeka wiele atrakcji, świetna zabawa, niezapomniane przeżycia i ciekawe nagrody, zapiszmy datę 2 czerwca w kalendarzach.

Ambasadorką tegorocznego festiwalu została Katarzyna Bosacka, współautorka programu "Wiem co jem". 

W tym roku Polska od kuchni rusza w trasę z Menu Wolności - ogólnopolską akcją społeczną, mającą na celu rozpropagowanie idei wspólnego i radosnego świętowania rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 roku, które przyniosły Polsce wolność. 

Wspólnie przekonamy się, jak smakuje wolność. Pamiętajcie, że to właśnie przy stole i wspólnym posiłku następuje największa integracja – zapowiadają organizatorzy festiwalu.

czytaj więcej