Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.

strona główna


03 lip
2019

Więcej koszy na śmieci na gorzowskim bulwarze

Na Bulwarze Wschodnim zamontowano nowe kosze na śmieci. W sumie pojawiło się 12  nowych pojemników. Nowe kosze na śmieci stanęły w miejscach, gdzie ich najbardziej brakowało. Pojemniki pojawiły się na górnej części bulwaru oraz przy zejściach na dolny taras.

czytaj więcej


26 cze
2019

Rynek przy Jerzego

Oferta rynku przy Jerzego stale się powiększa o nowe wyroby. Naturalne chleby razowe, sery, kiełbasy, kaszanki, żeberka, kopytka z gulaszem, naleśniki, chłodnik, żurek, serniki, porzeczkowce... wszystko dostępne na rynku w każdy poniedziałek, środę, piątek i sobotę od 7 do 13, zapraszamy!

czytaj więcej


19 cze
2019

Długi weekend

Życzymy wszystkim udanego długiego weekendu
Przypominamy, że rynek przy Jerzego czynny jest jak zawsze w piątek i sobotę, do zobaczenia!

czytaj więcej


17 cze
2019

Czereśnie dostępne na rynku przy Jerzego – oczyszczą, odmłodzą, odchudzą 🙂

.. należą do najbardziej wartościowych owoców. Owocami możemy cieszyć się niestety krótko, potem pozostają przetwory, które przypominają smak lata. Apetycznie wyglądają, cudnie pachną, rewelacyjnie smakują, są bardzo orzeźwiające i posiadają właściwości lecznicze.
Czereśnie są kopalnią witamin i soli mineralnych takich jak: potas, fosfor, wapń, magnez, siarka, chlor, sód, cynk, mangan, żelazo, miedź, czy jod. Czereśnie są bogate w witaminy C, A, PP oraz witaminy z grupy B (B1, B2, B5, B6, B12). Są nie tylko smaczne ale i zdrowe.

czytaj więcej