Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.

strona główna


03 cze
2020

#WspierajLokalnyBiznesKupujnaJerzego

- Wielu klientów, widząc plakat na moim straganie, mówi, że popiera  kampanię Wspieraj Lokalny Biznes Kupuj na Jerzego – powiedział w środę Ireneusz Hajduk.

- Powtarzają, że bardzo dobrze, że istnieje rynek, gdzie mogą kupić żywność bezpośrednio od producenta – dodał.

- Sprzedaję żywność miejscową, lokalną. Wielu klientów jest u mnie wielokrotnie; wiedzą, że na ryneczku towar jest sprawdzony i dobry – podkreślił pan Ireneusz.

czytaj więcej


30 maj
2020

Nadal zasłaniamy usta i nos

Przypominamy, iż na terenie targowiska Gorzowskiego Rynku Hurtowego – decyzją rządu RP - nadal jest obowiązek zasłaniania nosa i ust.

Klienci muszą też utrzymywać między sobą bezpieczną odległość.

Od soboty nie obowiązuje już przepis określający limit osób korzystających z jednego straganu / punktu sprzedaży.

czytaj więcej


29 maj
2020

#WspierajLokalnyBiznesKupujnaJerzego

Nasza kampania Wspieraj Lokalny Biznes Kupuj na Jerzego nadal trwa.

- Cieszę się, że Gorzowski Rynek Hurtowy podjął taką inicjatywę, że wspiera lokalnych przedsiębiorców i lokalnych rolników. Bardzo tego potrzebujemy – powiedział Ryszard Stolarski z pawilonu nr 7 na ryneczku przy Jerzego.

- Duże, międzynarodowe firmy mogą sobie pozwolić na wielkie reklamy. Ale my się bronimy jakością. I dajemy pracę swoim – podkreślił.

Żyjemy w czasach kryzysu, zbliżającej się suszy. - Każdy z nas może pomóc – wydając, swoje pieniądze na towary i usługi oferowane przez ludzi i firmy z naszego regionu – ludzi, którzy żyją w naszym sąsiedztwie od lat; firmy, w których pracujemy my sami lub nasi krewni, znajomi – zaapelował Ryszard Stolarski.

czytaj więcej