Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.

strona główna


23 wrz
2019

Festiwal Dyni i Chryzantemy

W ostatni piątek października na rynku przy Jerzego odbędzie się pierwszy Festiwal Dyni i Chryzantemy.

Gorzowski Rynek Hurtowy zaprasza 25 października od godziny siódmej do trzynastej na dodatkowe stoiska, w których swoją ofertę przedstawią producenci dyni, chryzantemy i jesiennych ozdób (m.in. stroików). Osoby, które chciałyby przedstawić swoją ofertę (hodowców, rękodzielników, handlarzy), prosimy o kontakt z sekretariatem Gorzowskiego Rynku Hurtowego (telefon 95 720 60 28 mail grh@grh.pl).

- Bardzo nam zależy na zadowoleniu klientów targowiska przy Jerzego i dlatego stale
wzbogacamy ofertę. Zdecydowaliśmy, że będziemy organizować związane z porami roku dodatkowe imprezy; jarmarki, targi, wystawy, festiwale – poinformowała Agata Dusińska. 
 

czytaj więcej


17 wrz
2019

Studio Lato znów za rok

Przez całe wakacje (lipiec – sierpień) w każdy piątek gościliśmy dziennikarzy Radia Gorzów. Z biało-zielonego namiotu, który nazwaliśmy Studiem Lato, relacjonowali funkcjonowanie rynku przy Jerzego, rozmawiali z kupującymi, przeprowadzali wywiady oraz przedstawiali aktualne ceny.

- Audycja cieszyła się dużą słuchalnością, otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii i bez wątpienia w przyszłym roku Studio Lato ponownie zagości na naszym rynku – zapewniła prezes Gorzowskiego Rynku Hurtowego Agata Dusińska.

czytaj więcej