Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.

strona główna


08 sty
2024

Naturalne sposoby walki z przeziębieniem

Czas jesienno-zimowy to okres częstych przeziębień. Nie możemy spać, bo katar, ból gardła czy gorączka nie dają nam możliwości, by zasnąć. Najlepszymi sposobami na przeziębienie lub początek choroby, by je zniwelować są napary z ziół, soki, które można stosować na co dzień lub w czasie przeziębień. Rozgrzewające herbatki z dodatkiem imbiru, lipy, cynamonu czy miodu na pewno pomogą nam w tym trudnym okresie. 

Napary z miętą pieprzową, sok z czarnego bzu czy sok z malin są niezastąpione podczas przeziębienia, działają przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Żurawina, która jest bogata w witaminę C, zapobiega infekcjom i wzmacnia nasz organizm, co chroni przed chorobami. Cynamon również świetnie działa w leczeniu przeziębienia, bo ma działania dezynfekujące, przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne.

czytaj więcej


29 gru
2023

Stacja ładowania na ryneczku

Kolejny ukłon w kierunku naszych klientów; na parkingu przy ryneczku na Jerzego będzie można ładować samochody na prąd.

Trwają prace montażowe, już wkrótce będzie można przyjechać do nas "elektrykiem", zrobić zakupy na ryneczku, a po nich wsiąść do auta z naładowaną baterią.

czytaj więcej


27 gru
2023

Zakaz wstępu na bulwary

Od środy (27 grudnia) obowiązuje, ze względu na bardzo wysoki stan Warty, zakaz wstępu na dolne tarasy gorzowskich bulwarów. Schody łączące dolne i górne tarasy zostały przegrodzone taśmą, zamontowano ostrzegawcze tablice.

Zakaz będzie obowiązywać do odwołania.

 

czytaj więcej