Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.

Gorzowski Rynek Hurtowy jest miejscem, w którym można znaleźć największą w Gorzowie ofertę produktów rolno-spożywczych. Każdego dnia zaopatrujemy gorzowskie sklepy, zakłady gastronomiczne, markety oraz klientów indywidualnych w wysokiej jakości warzywa i owoce, a także inne produkty pochodzące bezpośrednio od producentów.

GRH S.A. gromadzi atrakcyjną cenowo i jakościowo ofertę producentów i bezpośrednich dystrybutorów produktów owocowo-warzywnych, mleczarskich, mięsa, drobiu, wyrobów pszczelarskich i rybnych oraz rolno -spożywczych. Oferta hurtowników i dostawców dla klientów indywidualnych zawiera również artykuły przemysłowe w atrakcyjnych cenach.

Rynek przy ulicy Jerzego jest znany i lubiany przez tysiące gorzowian, ale nie tylko, ponieważ wśród kupujących zawsze znajdują się osoby przyjezdne z okolic. Nie może to stanowić zaskoczenia, gdyż plac handlowy znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, do którego dojazd z wszystkich niemal stron miasta jest prosty i szybki. Szczególnie od czasu wybudowania mostu Lubuskiego.

Zainteresowanie zakupami na rynku stale wzrasta. Na obszarze 40 tysięcy metrów kwadratowych na rynku znajduje się tu ponad 300 miejsc handlowych, co pozwala producentom i sprzedawcom na prezentację komplementarnej i bogatej w różnorodność oferty handlowej.

Największym chyba atutem rynku jest przyjazna atmosfera oraz możliwość… potargowania się z niektórymi sprzedawcami, jak na prawdziwym targu przystało.

Gorzowski Rynek Hurtowy S.A., jako największe gorzowskie centrum obrotu towarami rolno-spożywczymi, oferuje dostawcom hurtowym i detalicznym możliwość bieżącej sprzedaży produktów na terenie rynku hurtowego i detalicznego przy ul. Targowej 9-11.
Sprzedaż hurtowa i detaliczna na terenie targowisk zapewnia możliwość dystrybucji produktów w atrakcyjnych cenach.

Gorzowski Rynek Hurtowy S.A. oferuje jedne z najatrakcyjniejszych opłat administracyjnych na Targowisku