Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.

strona główna

DLA KLIENTÓW

Gorzowski Rynek Hurtowy jest miejscem, w którym można znaleźć największą w Gorzowie ofertę produktów rolno-spożywczych. Każdego dnia zaopatrujemy gorzowskie sklepy, zakłady gastronomiczne, markety oraz klientów indywidualnych w wysokiej jakości warzywa i owoce, a także inne produkty pochodzące bezpośrednio od producentów.

GRH S.A. gromadzi atrakcyjną cenowo i jakościowo ofertę producentów i bezpośrednich dystrybutorów produktów owocowo-warzywnych, mleczarskich, mięsa, drobiu, wyrobów pszczelarskich i rybnych oraz rolno -spożywczych. Oferta hurtowników i dostawców dla klientów indywidualnych zawiera również artykuły przemysłowe w atrakcyjnych cenach.

 

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY !

 

Poniżej przedstawione są schematy Targowiska Miejskiego z podziałem na strefy A, B oraz C ze wskazaniem na oferowane produkty.

 • STREFA A
  Wyznaczona powierzchnia handlowa, na której usytuowane  jest 2O domków kupieckich przeznaczonych do sprzedaży detalicznej.

 • STREFA B
  Wyznaczona powierzchnia handlowa posiadająca 117 modułów handlowych, na których odbywa się handel detaliczny.
 • ​STREFA C
  Wyznaczona powierzchnia handlowa posiadająca 53 moduły handlowe, na których odbywa się handel hurtowy, jak i detaliczny.
  Strefa C znajduje w bezpośrednim położeniu z Halą Owoców i Warzyw (handel hurtowy). 

DLA KONTRAHENTÓW

Gorzowski Rynek Hurtowy S.A., jako największe gorzowskie centrum obrotu towarami rolno-spożywczymi, oferuje dostawcom hurtowym i detalicznym możliwość bieżącej sprzedaży produktów na terenie rynku hurtowego i detalicznego przy ul. Targowej 9-11.
Sprzedaż hurtowa i detaliczna na terenie targowisk zapewnia możliwość dystrybucji produktów w atrakcyjnych cenach. Oferujemy miejsca handlowe na targowisku detalicznym funkcjonującym w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 8:00 do 12:00.

Gorzowski Rynek Hurtowy S.A. oferuje jedne z najatrakcyjniejszych opłat administracyjnych na Targowisku.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ! 


 

Regulamin Targowiska przy ul. Targowej