Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.

strona główna

Już w najbliższą niedzielę (21 maja) na Starym Rynku odbędzie się wielkie gotowanie. Organizatorzy zapewniają, iż podczas Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni” na gorzowian będzie czekać pyszne jedzenie, ogromna porcja kulinarnej wiedzy, świetna zabawa, niezapomniane przeżycia i ciekawe nagrody.

- Już od godz. 13:00 zapraszamy na Stary Rynek, na największy niedzielny obiad. Zasiądźmy wspólnie do rodzinnego obiadu, poznajmy regionalną kulturę, weźmy udział w konkursach, bawmy się, uczmy - każdy znajdzie coś dla siebie. Od nas nikt nie wyjdzie głodnyzapewniła Agata Dusińska, prezes GRH.

W programie przewidziano pokazy i warsztaty kulinarne Karola Okrasy, Kuby Steuermarka i Katarzyny Gubały. Ponadto zaplanowano prezentację i degustację potraw przygotowanych przez gospodynie z całego województwa lubuskiego, wybory Miss wdzięku, loterie nagród i moc atrakcji dla najmłodszych.

O godzinie 20.00 wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej; Blanka, Skolim, Filip Lato, Piękni i Młodzi oraz DJ Adamus.

- Wstęp wolny, wszyscy będą bardzo mile widziani – zapewnia prezes Dusińska. #ModaNaRynek

Projekt pn. „Moda na rynek” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Interreg VA Brandenburgia- Polska 2014-2020, Funduszu Małych Projektów Euroregionu Pro Europa Viadrina oraz budżetu państwa“, „Redukować bariery- wspólnie wykorzystywać silne strony ”