Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.

strona główna

Szanowni Państwo

Niniejszym mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem powierzchni użytkowej – 950,10 m2 zlokalizowanej w Hali nr 2 o całkowitej powierzchni 6.000 m2 w Gorzowie Wlkp. przy ul. Targowej 9.

Lokalizacja i komunikacja nieruchomości


Hala nr 2 położona jest przy ul. Targowej 9 (dawniej ul. Przemysłowa 14-15), w centralnym punkcie najbardziej dynamicznie rozwijającej się dzielnicy miasta – na Zawarciu, w sąsiedztwie największej w regionie galerii handlowej NoVa PARK.

Wraz z sąsiedztwem kulturalnych i sportowych symboli miasta – Most Staromiejski, Bulwar Nadwarciański Wschodni, stadion żużlowy Stal Gorzów – Hala nr 2 wraz z infrastrukturą stanowi jeden z najważniejszych obiektów prawobrzeżnego Gorzowa.

Hala nr 2 jest częścią kompleksu trzech dawnych hal przemysłowych, które w chwili obecnej pełnią funkcje obiektów handlowo- wystawowych. Do hal przylegają dwa budynki administracyjne pełniące funkcje administracyjno – biurowe.

Hala nr 2 oddalona jest o 800 m od ścisłego centrum Gorzowa Wlkp., usytuowana jest w miejscu zapewniającym szybki dojazd środkami komunikacji miejskiej, a także pojazdami samochodowymi i ciężarowymi. Przy Hali znajduje się duża ilość miejsc parkingowych dla Klientów oraz drogi dojazdowe dla pojazdów dostawczych.

Ruch pieszy w tym rejonie występuje w dużym natężeniu, w odległości kilkunastu metrów od Hali nr 2 zlokalizowane jest jedyne w mieście targowisko detaliczne funkcjonujące 3 dni w tygodniu. W mentalności mieszkańców Gorzowa Wlkp. jest to miejsce, gdzie występuje duże skupisko renomowanych sklepów.

 

Szczegóły dotyczące wolnej powierzchni handlowej:

 • powierzchnia: 950,10 m2
 • adres nieruchomości: HALA NR 2,ul. Targowa 9, 66-400 Gorzów Wlkp.
 • działka nr ewidencyjny: 596/29 (obręb 10 – Zamoście)
 • właściciel nieruchomości: GORZOWSKI RYNEK HURTOWY S.A

Parking i dostępność komunikacyjna:

powierzchnia parkingu przed Halą nr 2 - 2.000 m2, plac sąsiedni wykorzystywany na cele parkingowe 2.700m2 + opcjonalnie do wykorzystania powierzchnia rynku detalicznego (5.000 m2).

Obiekt usytuowany bardzo korzystnie względem komunikacji autobusowej oraz dróg krajowych i regionalnych.

Uzbrojenie:

obiekt wyposażony w instalacje:

 • instalacja sanitarna
 • instalacja wodociągowa
 • instalacja wentylacyjna:
 • instalacja centralnego ogrzewania
 • elektryczna - 230V i 400V

Przeznaczenie wg planu zagospodarowania: działalność handlowo – usługowa.

Cena najmu: do negocjacji.

Okres najmu: dopuszcza się umowę na czas nieokreślony lub na czas określony wieloletni.

Reklama: w ramach czynszu prawo do umieszczania napisów i znaków graficznych na zewnątrz, nad wejściem do obiektu i wewnątrz.
Koszty eksploatacyjne - podstawowe:

 • prąd elektryczny;
 • koszty zużycia wody i odprowadzania ścieków;
 • utrzymanie czystości na parkingu;
 • opłata za ogrzewanie.

Indeksacja czynszu: czynsz będzie indeksowany co roku podczas całego okresu trwania umowy zgodnie ze stawką GUS. Płatność: czynsz oraz inne należności Najemca będzie płacił Wynajmującemu miesięcznie z góry po otrzymaniu faktury VAT.

Kaucja gwarancyjna: Kaucja zwrotna płatna w dniu podpisania umowy w wysokości ustalonej w drodze porozumienia pomiędzy stronami.
Kaucja będzie podlegać zwrotowi w przypadku rozwiązania umowy najmu po uprzednim potrąceniu wszelkich kwot, jakie Najemca będzie zobowiązany zapłacić Wynajmującemu na podstawie umowy.

KONTAKT

GORZOWSKI RYNEK HURTOWY S.A.
ul. Targowa 11
66-400 Gorzów Wlkp.
agata.dusinska@grh.pl
grh@grh.pl
tel. 95 720 60 28