Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.

strona główna

Sztab Organizacyjny Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego w Gorzowie zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek na imprezę Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego. Impreza odbędzie się w Sobotę 14 Kwietnia od samego początku do końca na terenie placu Gorzowskiego Rynku Hurtowego S.A.


Zbiórka od godziny 11:00-13:00
Start parady godzina 13:00
Konkursy od godziny 14:00
Koncerty 15:00-20:00
Afterparty od godziny 21:00 w klubie Doors.


Zbiórka przed "Paradą" odbędzie się od godziny 11:00 - 13:00.
Wjazd na teren zbiórki mają tylko : motorowery, motocykle , trójkołowce i quady , oraz pojazdy organizatora i Policji. Na terenie GRH wydajemy opaski dla uczestników parady.

Dla motocyklistów zainteresowanych wzięciem udziału w konkursach sprawnościowych przygotowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Gorzowie, Komendę Miejską Policji w Gorzowie, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego i Automobilklub Gorzowski zapraszamy na ZAPISY do konkurencji na swoich motocyklach od godziny 11:00 do 13:00 na placu GRH obok G.H. NOVA PARK ( ul. Woskowa). Tuż po paradzie startujemy z konkursami na terenie GRH, tu czekać będą ciekawe konkurencje sprawnościowe wraz z cennymi nagrodami , odbędzie się także pokaz ratownictwa po wypadku motocyklowym.

-godz: 13:00 Start największej parady motocykli w regionie.
Przypominamy, że warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest uczestnictwo w paradzie i odbiór opaski na rękę przed paradą. Po paradzie odrywamy z opaski kupon kontrolny i zostawiamy go w urnie obok sceny. Losowanie nagród odbędzie się po paradzie podczas koncertów.

Od godziny 14:00 do 20:00 na pargkingu "GRH" przy ul. Woskowej (obok Nova Park) odbędzie się oficjalna część imprezy , którą poprowadzi konferansjer znany i lubiany Lech Elvis Jackowski.

Konkursy, koncerty ale i moto piknik z ogniskiem i kiełbaskami, tu też odbędą się konkursy z ciekawymi nagrodami ufundowanymi przez partnerów imprezy, oraz prezentacje motocykli, będą także punkty gastronomiczne, punkty handlowe, a dla najmłodszych czekać będą dmuchańce, gofry i wata cukrowa. Współorganizatorem części piknikowej jest miasto Gorzów , OSiR i GRH.

Podczas imprezy jak zawsze wspieramy szczytny cel. W tym roku wspólnie z fundacja "Mam Marzenie" zbieramy na marzenie 8 letniego Wiktora, który marzy o spotkaniu z Robertem Lewandowskim.

Od godziny 21:00 MOTO AFTERPARTY - atrakcyjny wieczór w klubie "Doors" (ul. Obotrycka obok Studni) gdzie każdy pełnoletni motocyklista z opaską z parady wchodzi za free. Tu czekać będzie na motocyklistów poczęstunek % .

Nagrodami głównymi w tym roku są:
1. motocykl skuter 125. ufundowany przez Kawasaki Kłodawa oraz Boys-Toys Sport Motocykle s.c.
2. kurs Prawa Jazdy kat A lub B (do wyboru) ufundowany przez Osk Prawko Osk Prawko
3. motocykl na weekend od wypożyczalni Rentis - smart way to travel oddział Gorzów ul.Krótka 4

Impreza jest darmowa i nie biletowana.