Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.

strona główna

12 września podczas uroczystej gali w Filharmonii Gorzowskiej, organizowanej przez Zachodnią Izbę Przemysłowo-Handlową, kilkanaście firm odebrało statuetki i certyfikaty w konkursie Lubuski Lider Biznesu i Lubuski Lider Innowacji, a wśród nich Gorzowski Rynek Hurtowy.

Konkurs Lubuski Lider Biznesu organizowany przez Zachodnią Izbę Przemysłowo-Handlową, ma na celu promowanie najlepszych przedsiębiorstw mających swoją siedzibę na terenie województwa lubuskiego. W tym roku członkowie Kapituły wybrali zwycięzców i przyznali certyfikaty w czterech kategoriach Lubuskiego Lidera Biznesu oraz Lubuskiego Lidera Innowacji: mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Przyznane zostały również wyróżnienia dla firm w kategoriach „Społeczna Odpowiedzialność Biznesu” oraz „Debiut Roku”.

Nasza spółka została wyróżniona w kategorii „małe przedsiębiorstwa”.

- Ciekawie już było, teraz życzę Wam, a także samorządom, które są dla Was – przedsiębiorców naturalnymi partnerami, by było spokojnie i stabilnie, choć mam świadomość, że przed nami jeszcze wiele trudnych wyzwań – powiedział prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki.

Organizatorami tegorocznej gali finałowej konkursu Lubuski Lider Biznesu i Lubuski Lider Innowacji była Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa, Gazeta Lubuska, Marszałek Województwa Lubuskiego oraz Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku, który świętował swój jubileusz 75-lecia. To była XIII edycja konkursu, który wyróżnia i docenia najlepsze firmy w naszym regionie.

Uroczystość zakończył występ Marka Konarskiego, gorzowskiego muzyka i kompozytora, związanego z gorzowskim Jazz Clubem pod Filarami.