Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.

strona główna

W sobotę wchodzą w życie kolejne obostrzenia związane z walką z covid-19. Targowisko Gorzowskiego Rynku Hurtowego, zwane ryneczkiem na Jerzego, nadal pozostaje otwarte.

Równocześnie administracja targowiska przypomina, iż sprzedających i kupujących obowiązują trzy zasady bezpieczeństwa – DMM: dystans, maska, mycie rąk.

Koronawirus przenosi się drogą kropelkową; 1,5-metrowa odległość od innej osoby utrudnia, a nawet uniemożliwia mu atak. Maska chroni bardziej innych niż nas samych, ale ochrona działa w obie strony. Dzięki niej zmniejszamy ryzyko, że zarazimy kogoś lub że sami zostaniemy zarażeni.

Koronawirus ma słaby punkt - osłonkę, która chroni jego materiał genetyczny. Niszczy ją zwykłe mydło lub środki z 60-70-proc. akoholem. Myjmy ręce, przed wejściem na targowisko i po wyjściu z niego, po przyjściu do domu. I – to ważne! - nie dotykajmy dłońmi nosa, ust i oczu, bo tak można się zarazić.

Zarząd GRH życzy wszystkim klientom udanych przedświątecznych zakupów! Zapraszamy w poniedziałki, środy, piątki i soboty!