Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.

strona główna

Sztab Organizacyjny Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego w Gorzowie zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek na imprezę Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego. 
Impreza odbędzie się w Sobotę 1 Kwietnia już od godziny 09:00 .

Dla motocyklistów zainteresowanych wzięciem udziału w konkursach sprawnościowych przygotowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Gorzowie, Komendę Miejską Policji w Gorzowie, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego i Automobilklub Gorzowski zapraszamy na swoich motocyklach od godziny 9:00 do 12:00 na plac GRH (Targowisko Miejskie) obok G.H. NOVA PARK ( ul. Targowa) . Tu czekać będą ciekawe konkurencje sprawnościowe wraz z cennymi nagrodami , odbędzie się także pokaz ratownictwa po wypadku motocyklowym.

Zbiórka przed "Paradą" odbędzie się od godziny 11:00 na Bulwarze Zachodnim (ul. Nadbrzeżna) .. wjazd od "WILDOMu". Wjazd na teren zbiórki mają tylko : motorowery, motocykle , trójkołowce i quady , oraz pojazdy organizatora i Policji. Przy budynku "Wildom" wydajemy opaski dla uczestników parady.

-godz: 12:30 Start największej parady motocykli w regionie.

Od godziny 14:00 do 18:00 na parkingu "GRH" przy ul. Woskowej (obok Nova Park) odbędzie się oficjalna część imprezy - piknik z kiełbaskami, DJ-e zadbają o muzykę, tu też odbędą się konkursy z ciekawymi nagrodami ufundowanymi przez partnerów imprezy, oraz prezentacje motocykli, będą także punkty gastronomiczne, punkty handlowe , a dla najmłodszych czekac będą dmuchańce, gofry i wata cukrowa. Współorganizatorem części piknikowej jest miasto Gorzów , OSIR i MCK 

Podczas imprezy jak zawsze wspieramy szczytny cel. W tym roku wspólnie z fundacja "Ad Rem".

Od godziny 20:00 MOTO AFTERPARTY - atrakcyjny wieczór w klubie "HELL CLUB" (ul. Borowskiego przy Hotelu Mieszko) gdzie każdy pełnoletni motocyklista z opaską z parady wchodzi za free. Tu czekać będzie na motocyklistów wiele atrakcji i zostaną wyłonieni zwycięzcy nagród głównych ufundowanych przez sponsorów. Nagrodami głównymi m.in. będzie motocykl skuter 125. Przypominamy, że warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest uczestnictwo w paradzie i odbiór opaski na rękę. 
Impreza jest darmowa i nie biletowana.

Nagrodą główną w tym roku będzie motocykl skuter o pojemności silnika125cm3. Przypominamy, że warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest uczestnictwo w paradzie zgodnie z regulaminem 
(który jest dostępny poniżej) i odbiór opaski na rękę przed paradą. 
Impreza jest darmowa i nie biletowana.
Serdecznie zapraszamy !