Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.

strona główna

W tym, że na ryneczku przy Jerzego przestrzegane są wszystkie wymogi sanitarne chroniące przed wirusem, osobiście utwierdził się w piątek rano prezydent Gorzowa.

Polecam nasz ryneczek; tu zrobisz bezpieczne zakupy, a świeże owoce i warzywa pochodzą od lokalnych producentów - powiedział Jacek Wójcicki.

Pamiętajmy, że obok epidemii kolejnym problemem może być w niedługiej przyszłości susza. Dlatego tak ważne jest, żeby już teraz wesprzeć działalność lokalnych producentów i sprzedawców, a my dołożymy wszelkich starań, żeby zakupy na ryneczku nadal były czynione w bezpiecznych warunkach – dodała Agata Dusińska, prezes Gorzowskiego Rynku Hurtowego.

Urząd Miasta przyłączył się do akcji „Wspieraj lokalny biznes. Kupuj na rynku przy Jerzego”. Dzięki temu klienci robiący zakupy na ryneczku mogą otrzymać „Gorzowski Słoiczek Jabłkowy” gratis. Każdego dnia przygotowanych będzie 50 słoiczków. 

To dodatkowy element, który ma zachęcić mieszkańców, by zakupy w supermarketach zamienili na lokalny rynek z największą ilością świeżych warzyw, owoców i produktów spożywczych.

Masełko jabłkowe, które jest w słoiku, powstało z renety landsberskiej, odmiany jabłka, które wyhodowano jeszcze w przedwojennym Landsbergu. Od kilku lat Gorzowski Rynek Hurtowy walczy o powrót renety do naszych ogrodów i na nasze stoły. Akcja „Kupuj na rynku przy Jerzego” jest kolejną ku temu okazją.

Na terenach i obiektach GRH S.A. działalność prowadzi około 300 podmiotów gospodarczych zajmujących się handlem, importem, produkcją oraz usługami.

Galeria zdjęć