Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.

strona główna

Spędzający ferie w mieście i planujący wizytę w Centrum Rozrywki Rodzinnej Fun Jump Gorzów jeszcze tylko do niedzieli mogą skorzystać z okazji i bezpłatnie wydłużyć swój pobyt o dodatkowe 30 minut.

- Od początku ferii każdego dnia odwiedza nas nawet pół tysiąca osób. To nie kres naszych możliwości, dlatego serdecznie zapraszam – poinformował Łukasz Supiński, menedżer Centrum.

- Mamy grupy nie tylko z Gorzowa i jego okolic, ale także z Międzyrzecza, Sulęcina, Drezdenka, a nawet Zielonej Góry – dodał.

Oferta obowiązuje w czasie zimowych ferii (27 stycznia – 9 lutego), przy zakupie biletu przed godziną 13.00, po wypowiedzeniu hasła „Ferie na trampolinie”.

Park trampolinowy wraz z innymi atrakcjami zajmuje prawie 3 tysiące metrów kwadratowych. Wśród atrakcji są: platforma trampolin dla 60 osób, lasertag (laserowy paintball), strzelnica laserowa, labirynt laserowy, park linowy z najdłuższą w Polsce (zawieszoną pod dachem) liną zjazdową (tzw. tyrolką), kilkanaście przeszkód wysokościowych wraz z pełnowymiarową ścianką wspinaczkową.

Na miejscu jest też papugarnia, gdzie swój dom znalazło ponad 100 ptaków (niektóre papugi mówią!), sale obsługi uroczystości dla dzieci i dorosłych, a także bufet z przekąskami i hamburgerami.

Z atrakcji oferowanych przez Centrum może jednocześnie korzystać ponad 80 osób. 1 czerwca 2018 roku, gdy Centrum świętowało pierwszy rok działalności, padł rekord – w jeden dzień odwiedziło go ponad tysiąc osób.

Centrum znajduje się w budynku administrowanym przez Gorzowski Rynek Hurtowy.