Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.

strona główna

Tradycyjnie już w Gorzowie w grudniu zaplanowano szereg atrakcji, by przybliżyć mieszkańcom świąteczny klimat. Wszystko w ramach kampanii „Gorzów blisko świąt”, której współorganizatorem jest i Gorzowski Rynek Hurtowy.

20 grudnia zapraszamy gorzowian do odwiedzenia ryneczku przy ul. Jerzego. Tam odbędzie się wspólne przygotowywanie wigilijnego Barszczu po gorzowsku, pod okiem mistrza Pawła Salamona, ambasadora miasta w kampanii GORZÓW #Stąd Jestem, nauczyciela zawodu w Zespole Szkół Gastronomicznych w Gorzowie. 

Zaczynamy o godzinie 9.00, a na degustację zapraszamy około godziny 11.00. W tym czasie będzie można skonsultować się z mistrzem w sprawach dotyczących przygotowywania wigilijnych potraw.

5 grudnia prezydent Jacek Wójcicki zaprosi do sali sesyjnej Urzędu Miasta gorzowskie przedszkolaki do wspólnego ubierania choinek. Wystrojone i ozdobione choinki trafią do dzieci z gorzowskich placówek opiekuńczych. Jesteśmy partnerem tego wydarzenia.

Po raz pierwszy w tym roku Jarmark Bożonarodzeniowy będzie trwał siedem dni. Od poniedziałku do niedzieli włącznie (16-22 grudnia), na terenie przy wejściu głównym do galerii Nova Park, zlokalizowanych będzie ponad 20 stoisk handlowych. Wśród wystawców m.in. rękodzielnicy oraz producenci regionalnych przysmaków.

To tam 21 grudnia (o godzinie 17.00) będzie można usłyszeć tradycyjne życzenia świąteczne od prezydenta miasta i gorzowskich radnych. Mieszkańcy zostaną zaproszeni do zaśpiewania gorzowskiej kolędy, zaplanowano świąteczny poczęstunek.

Galeria zdjęć