Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.

strona główna

W sobotę, 13 kwietnia, wszyscy przygotowujący się do Świąt Wielkanocnych będą mogli zrobić zakupy na najsłynniejszym gorzowskim rynku przy ulicy Jerzego. Będzie otwarty w godzinach od 7.00 do 13.00.

Rynek przy ulicy Jerzego jest znany i lubiany przez tysiące gorzowian, ale nie tylko, ponieważ wśród kupujących zawsze znajdują się osoby przyjezdne z okolic. Nie może to stanowić zaskoczenia, gdyż plac handlowy znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, do którego dojazd z wszystkich niemal stron miasta jest prosty i szybki. Szczególnie od czasu wybudowania mostu Lubuskiego.

Zainteresowanie zakupami na rynku stale wzrasta, dlatego Gorzowski Rynek Hurtowy chce wyjść naprzeciw potrzebom klientów i otworzyć go także w najbliższą sobotę. Głównym celem tej decyzji jest umożliwienie zrobienia zakupów przez zapracowanych w tygodniu mieszkańców, którzy nie mogą odwiedzić rynku w dni powszednie, a bardzo by chcieli. Co zrozumiałe, ponieważ na obszarze 40 tysięcy metrów kwadratowych na rynku znajduje się tu ponad 300 miejsc handlowych, co pozwala producentom i sprzedawcom na prezentację komplementarnej i bogatej w różnorodność oferty handlowej.

Na rynku dominuje żywność, oczywiście zawsze świeża i pochodząca głównie od lokalnych producentów. Dużym zainteresowaniem cieszą się swojskie wyroby: świeżo wędzona szynka, baleron, pieczywo, świeże ryby, zioła, produkty ekologiczne, torty i ciasta na zamówienie. Jest też topowa kwiaciarnia, która oferuje kwiaty cięte, doniczkowe oraz te do ogrodów. Ofertę wzbogacają sklepy meblowe pełne akcesoriów do dekoracji oraz hurtownia zabawek. W czasie zakupów dzieci mogą skorzystać z centrum rozrywki.

Największym chyba atutem rynku jest przyjazna atmosfera oraz możliwość… potargowania się z niektórymi sprzedawcami, jak na prawdziwym targu przystało.

http://www.echogorzowa.pl/…/szykuj-sie-do-swiat-z-rynkiem-p…